Odkryj moc opinii i poznaj ich siłę napędową dla Twojego biznesu beauty

DOŁĄCZ DO BEZPŁATNEGO WYZWANIA

Zbierz swoje pierwsze, pozytywne opinie od klientek ślubnych i uskuteczniaj kolejne!

Jeżeli  masz z tym opory, tym bardziej dołącz!

CHWYTAJ LAJKI 

Ćwicz odwagę, zbieraj recenzje i umacniaj swoją markę!

Jeśli chcesz osiągnąć sukces w branży beauty, zacznij skutecznie prezentować swoje realizacje, poprzez częste opinie zadowolonych klientek.

 

Poniedziałek, 21 stycznia
Rola i znaczenie rekomendacji w Twoim biznesie. Co powinno sie znaleźć w opinii? Jaki schemat wypowiedzi kierowaź do klientki, aby uzyskać wartościowe i mocne recenzje?

Środa, 23 stycznia
Rodzaje form rekomendacji - wiadomości messenger, wiadomości mailowe, opinie na instastories, opinie w recenzjach na fanpagu, opinie na portalach ślubnych, komentarze, wideo.

Piątek, 25 stycznia
Jak wykorzystać recenzje i opinie klientów w marketingu? Gdzie możesz zamieścić te rekomendacje?

WAŻNE INFO!

Nie czekaj, aż klientka wystawi Ci sama rekomendacje. Czemu? Bo tego po prostu nie zrobi!
Podejmij DZIAŁANIE i wyjdź z prośbą o nią. Zapisz się na wyzwanie CHWYTAJ LAJKI, abyś wiedziała jak to robić SKUTECZNIE.

TAK! CHCĘ NAUCZYĆ SIĘ POZYSKIWAĆ REKOMENDACJE OD KLIENTEK I PRZEŁAMAĆ SWÓJ OPÓR!

Jeśli zastanawiasz się czemu akurat poruszyłam ten temat, to przedstawię Ci kilka powodów, dlaczego rekomendacje są takie istotne dla rozwoju Twojego biznesu.

 Klientki chętniej sięgają po usługi firm, które zostały polecone;

✔ Kobiety sprawdzają informacje o Tobie tak samo, jak sprawdzają swoich znajomych w mediach społecznościowych; 

Przeciętny odbiorca czyta około 10 recenzji o wykonawcy, zanim będzie w stanie mu zaufać;

 90% konsumentów w zeszłym roku wykorzystywało internet do odnalezienia lokalnych firm;

82% konsumentów czyta recenzje online, z czego aż 52% klientów w przedziale wiekowym 18-54 robi to zawsze;

 Dobre praktyki projektowania stron www podkreślają, aby opinie umieszczać w widocznym miejscu, w celu większej uwagi odbiorcy.


Wyzwanie przeprowadzi ANNA MAZUREK

Wizażystka, trenerka makijażu i beauty coach. Ania jest Absolwentką Filozofii i Pedagogizacji na Uniwersytecie Stefana Wyszyńskiego, Wizażu i Stylizacji w szkole Art House, Makijażu Permanentnego w Międzynarodowej Szkole SHE Moniki Grzelak oraz Projektowania mody w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru MSKPU.

Jest założycielką AM Beauty Designer, firmy specjalizującej się w szkoleniach makijażu i perfekcyjnym wizerunku przyszłej Panny Młodej. W branży ślubnej działa już od kilkunastu lat. Przez jej pędzle przeszło tysiące Panien Młodych. Poznała ich potrzeby od podszewki. Prowadzi swój prężnie rozwijający się salon makijażu na warszawskim Mokotowie. Szkoli się u najlepszych wizażystek i najlepszych marketerów w Polsce, po to aby dzielić się swoją wiedzą i pomagać makijażystkom i kosmetyczkom w rozwijaniu ich własnych biznesów.

Na swoim koncie ma setki godzin przepracowanych na planach zdjeciowych i salach szkoleniowych. Przez wiele lat współpracowała z agencjami reklamowym odpowiadając za makijaże i stylizacje do kampanii zdjęciowych dla znanych polskich i miedzynarodowych marek m.in. Dr Ireny Eris i Yves Rocher. Współtworzyła kampanie wizerunkowe dla głównych prezesów i współpracowników korporacycjnych m.in. Open Finance i Altkom. Przez kilka lat była głównym trenerem w Centrum Szkoleniowym Perfectum, w którym przygotowywała kursantki do zawodu wizażysty.

Gwarancją jej pracy jest bogate doświadczenie, które zdobyła na planach zdjęciowych, stała, wieloletnia stylizacja osób prywatnych oraz tysiące wykonanych makijaży zdjęciowych, biznesowych i okazjonalnych.

Misią Ani jest edukacja wizażystek i osób z branży beauty w przemianie ich pasji w dochodowy biznes.

Kontakt:

Anna Mazurek Szewczyk Beauty Designer
511 815 444
ania@annamazurek.com

Aleja Wilanowska 363 lok. 59
02-665 Warszawa

Polityka prywatności
2020 ⓒ Anna Mazurek-Szewczyk, All rights reserved.