18 sierpnia 2016 amazurek

Trendy w modzie dziecięcej

Moda dziecięca wyraża się w wielości barw i przyjemnych, naturalnych materiałach, które zapewniają bezpieczeństwo oraz wygodę noszenia. Można w niej przekraczać granice wyobraźni, ujarzmionej dorosłością i zatopić się w świecie niczym nie zmąconej fantazji. Koszule zmieniające kolory pod wpływem ciepła…czemu nie! Ubranka o zapachu wanilii i czekolady…brzmij przepysznie, a jeżeli będą jeszcze świeciły nocą, nawet ciemny pokój w drodze do łóżka stanie się piękniejszy.


Kult radosnych i malowniczych motywów jest nieodzownym elementem stroju dziecięcego. Niemniej jednak w modzie dla najmłodszych obserwuje pewien wyrafinowany i dostojny nurt. Wielcy projektanci proponują praktyczne, ale bardzo eleganckie rozwiązania, będące odpowiednikami dorosłych ubrań, zgodnych z najnowszymi trendami. Jest w nich wyjątkowo dużo garderoby zaczerpniętej z mody rodziców, począwszy od kamizelek, koszul, muszek, na całych garniturach i wykwintnych wieczorowych sukienkach skończywszy.
Z wyrafinowanych zestawów ubrań słyną pociechy sławnych gwiazd – Suri Cruise, Shiloh Jolie-Pitt i Honor Warren. I nie jest istotnych fakt, iż za miesiąc już z nich wyrosną. Najważniejsze, aby dzieci w nich się pięknie prezentowały.

ZAPISY

Skontaktuj się ze mną!

511 815 444
Warszawa