Makijaże i Fryzury

Makijaże i Fryzury

Ślubne
Stylizacje

Stylizacje

Ślubne


Zapewniamy

Ustalenie i dobór odpowiedniego fasonu stroju ślubnego do sylwetki
Dobór obuwia oraz dodatków
Konsultacje i pomoc w wyborze sukni/garnituru oraz dodatków, z obecnością przy przymiarce
Próbny makijaż ślubny wraz z fryzurą
Makijaż i fryzurę w dniu ślubu
Makijaże i fryzury dla kobiet z najbliższej rodziny Młodej Pary
Makijaż korekcyjny i fryzurę dla Pana Młodego

Pełna oferta ślubna 2022


Eliza Kruszewska

Darzę Anię ogromnym zaufaniem i bez wahania poleciłabym ją każdemu, kto chce wyglądać na ślubie jak milion dolarów!

Poznałam Anię jakiś czas temu kiedy postanowiłam przeorganizować swoją garderobę w związku ze zmianą pracy. To było bardzo inspirujące spotkanie, a wynikiem były idealnie dobrane zestawy ubrań i dodatków. Od tamtej pory Ania kilka razy pomagała mi w doborze stylizacji. Dlatego kiedy wyznaczyłam datę ślubu, od razu chwyciłam za telefon, żeby umówić się z nią na spotkanie. W planie miałam ślub cywilny i małe przyjęcie z najbliższą rodziną. Na wspólnych zakupach Ania pomogła mi wybrać nowoczesną i minimalistyczną sukienkę, jak również dodatki oraz bieliznę, co było dużym wyzwaniem przy tak odkrytej, aczkolwiek pięknej i zwiewnej kreacji. Omówiłyśmy także makijaż i fryzurę oraz kolorystykę bukietu.
Ania była dla mnie ogromnym wsparciem, a czasem nawet telefonem ratunkowym w kryzysowych sytuacjach. Cenię ją nie tylko za profesjonalizm i efekty jej pracy, ale także za podejście do klienta i zaangażowanie. Ania nie tylko proponuje stylizację, przygotowuje ścieżkę zakupów i robi przegląd szafy, ale również dysponuje bezcennymi kontaktami do zaufanych fachowców, jak np. krawcowa. Darzę Anię ogromnym zaufaniem i bez wahania poleciłabym ją każdemu, kto chce wyglądać na ślubie jak milion dolarów!

Eliza Kruszewska


Marta & Marcin Olszewscy

Nieoceniona pomoc!

W dniu ślubu istotne jest, aby piękna stylizacja wytrzymała wielogodzinną imprezę, w nieskazitelnym stanie, ponieważ na parze młodej skupia się cała uwaga gości. Dlatego warto oprzeć się na pomocy profesjonalistów. Ania służyła radą, uczestniczyła w wyborze ubrań i dodatków podchodząc do sprawy kompleksowo. Podczas wyboru makijażu i fryzury pomoc specjalistów AM BEAUTY DESIGNER okazała się nieoceniona, a w dniu ślubu kompleksowa stylizacja wytrzymała próbę czasu i pozwoliła  nam skupić się na szczęśliwych chwilach z rodziną i przyjaciółmi. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Annie Mazurek za pomoc w realizacji stylizacji ślubnej.

Marta & Marcin Olszewscy

ZAPISY

Skontaktuj się ze mną!

511 815 444
Warszawa