Zanim się spotkamy zapoznaj się dokładnie proszę z informacjami zamieszczonymi poniżej.

Decydując się na usługi makijażu i fryzury ślubnej lub okazjonalnej świadczone przez Anna Mazurek Szewczyk Beauty Designer, jednocześnie akceptujesz poniższy regulamin.

 

I. MAKIJAŻ PRÓBNY

 

 1. Przed każdym ślubem wykonujemy ZAWSZE makijaż próbny lub makijaż i fryzurę próbną. Wynika to z troski o dobro klientki. Próba ma na celu: optymalnie dobrać makijaż pod kątem estetycznym, wyeliminować wszelkie alergie, sprawdzić trwałość makijażu i doradzić w kwestii pielęgnacji, aby w dniu ślubu makijaż wyglądał idealnie.
 2. Stylizacje fryzur są wykonywane WYŁĄCZNIE w pakiecie z makijażem. Nie wykonujemy samych usług stylizacji fryzur, niezależnie od makijażów.
 3. Makijaż próbny lub pakiet – makijaż i fryzura próbna, wykonujemy w salonie makijażu, w Warszawie, na Mokotowie, na ul. Al. Wilanowska 363 lok. 59, na I piętrze.
 4. Próby są wykonywane między poniedziałkiem, a piątkiem, w godzinach 8.00- 16.45. W piątki i soboty wykonujemy już właściwe makijaże i fryzury ślubne i okazjonalne.
 5. Na próbę proszę przynieść zdjęcia sukni ślubnej. Jeżeli ma Pani pewne inspiracje, mile widziane podesłanie wcześniej zdjęć lub pokazanie ich na telefonie w dniu spotkania.
 6. Makijaż próbny trwa do 2h, fryzura próbna również do 2h.
 7. Na usługi ślubne zapraszamy także klientki zagraniczne.
 8. Ze względu na komfort pracy, potrzebę skupienia, bezpieczeństwa i higienę proszę nie przychodzić do salonu na indywidualne  usługi makijażu i fryzury próbnej z osobami towarzyszącymi.

 

II. REZERWACJA TERMINU I ZADATEK

 

 1. Zadatek w kwocie 200 zł podlega zaliczeniu na poczet wynagrodzenia za wykonaną usługę. W przypadku rezygnacji z usługi – zadatek nie podlega zwrotowi.
 2. Zadatek jest pobierany przed próbą, w formie przelewu bankowego lub w dniu próby, zaraz po jej wykonaniu.
 3. Proszę o uregulowanie zadatku, najpóźniej do 3 dni po umówieniu terminu wizyty. Po ustaleniu terminu wizyty dostaniesz informacje o numerze konta. W przypadku braku wpłaty, rezerwacja zostaje automatycznie anulowana. W tytule przelewu proszę o dokładny opis: makijaż, imię i nazwisko, data realizacji usługi.
 4. Po próbie lub wpłacie zadatku doprecyzowujemy z klientką szczegóły dotyczące liczby chętnych na makijaż i/ lub fryzurę, miejsce i godziny realizacji. Informacje te podsumowuje w ZAMÓWIENIU, które przesyłam na adres mailowy klientki w przeciągu kilku dni.  Zamówienie należy uzupełnić o obowiązkowe dane (zaznaczone gwiazdką) niezbędne do prawidłowego wykonania usługi i podpisane odesłać na adres mailowy ania@annamazurek.com lub numer faksu.
 5. Odpowiednio wypełnione i podpisane zamówienie wraz z zadatkiem i akceptacją niniejszego regulaminu ostatecznie rezerwuje termin usług.
 6. Do 3 dni od wykonania próby klientka ma prawo zrezygnować z samej fryzury ślubnej lub pakietu  makijażu i fryzury, dzwoniąc na numer telefonu 511 815 444 lub drogą mailową ania@annamazurek.com.
 7. W przypadku rezygnacji tylko z fryzury zadatek idzie na poczet samych makijaży. W przypadku rezygnacji z pełnego pakietu DO 3 DNI OD DNIA PRÓBY, zadatek jest zwracany na numer konta klientki. Jeżeli klientka zrezygnuje z usługi po terminie 3 dni od wykonania próby, zadatek nie podlega zwrotowi.
 8. W przypadku odwołania usług fryzury, zmienia się oferta na same makijaże dojazdowe(wzrasta ich liczba), z którą proszę się zapoznać poniżej (Dojazd do klientki i realizacja w dniu ślubu – 3b). REZYGNUJĄC Z FRYZURY KLIENTKA AKCEPTUJE TE ZMIANY.

 

III. DOJAZD DO KLIENTKI  I REALIZACJA W DNIU ŚLUBU

 

 1. Makijaże i fryzury ślubne wykonujemy stacjonarnie w Warszawie, na Mokotowie, na ul. Al. Wilanowska 363 lok. 59, na I piętrze.
 2. Jeżeli makijaż lub pakiet ślubny-makijaż i fryzura, jest wykonywany wyłącznie Pannie Młodej, zapraszamy w dniu realizacji usługi do salonu.
 3. Wiem, jak ważny potrafi być dla Panny Młodej DOJAZD  w dniu ślubu. Postanowiłam więc, mimo działania stacjonarnego w salonie, pozostawić możliwość dojazdu do klientek, przy grupach zorganizowanych.
  • Dojeżdżamy do miejsca wyznaczonego przez klientkę, na terenie Warszawy przy minimum 3 makijażach (kobiecych) i 3 fryzurach (kobiecych) + koszt dojazdu – 2 zł za km w obie strony. Usługi wykonuje jedna specjalistka (wizażystka- fryzjerka) lub dwie specjalistki jednocześnie – wizażystka i stylistka fryzur.  Jeżeli usługi są wykonywane przez dwóch specjalistów, którzy przyjeżdżają z innych miejsc, dojazd jest liczony podwójnie.
  • Dojeżdżamy w przypadku samych makijażów, na terenie Warszawy i bliskich okolic przy minimum 5 osobach na makijaż (lub uregulowaniu płatności za 5 osoby ) + koszt dojazdu 2 zł za km w obie strony.
  • Dojeżdżamy poza Warszawą w przypadku minimum 4 klientkach na makijaż i 4 na fryzurę + koszt dojazdu – 2 zł za km w obie strony. W przypadku większych zleceń makijaże i fryzury zawsze wykonują osobne specjalistki. Jedna specjalistka maksymalnie może przyjąć 11 klientek. Jeżeli jest więcej chętnych na usługę, możemy przyjechać z większą ekipą specjalistów.
 4. Kiedy świadczymy usługi u klientki w domu lub w hotelu, proszę mieć na uwadze, iż komfort pracy, znacząco odbiega od komfortu pracy w profesjonalnym salonie. Makijażów i fryzur jest dużo. Wykonujemy je przez wiele godzin, często bez dłuższej przerwy. Zależy nam więc, aby robić to przyjemnie, precyzyjnie, sprawnie i bez bólu kręgosłupa. W celu usprawnienia wykonania usług bardzo proszę o zastosowanie się do poniższych wytycznych:
  • Miejsce, w którym będą wykonywane makijaże i fryzury ślubne, powinno być dobrze oświetlone, tzn. mieć dostęp odpowiedniej ilości światła dziennego tak, aby widzieć detale makijażu. Jeżeli oświetlenie jest za słabe, proszę mnie o tym uprzedzić co najmniej dwa dni przed realizacją usługi. W przeciwnym razie mogę nie móc wykonać usługi w należyty sposób, za co odpowiedzialność ponosi klientka.
  • W pomieszczeniu nie mogą przebywać pozostali goście i dzieci. Nie powinno być w nim również zwierząt.
  • Prosimy o łatwy dostęp do kontaktu, w celu podłączenia sprzętu fryzjerskiego.
  • Na miejsce przyjeżdżam z ogromną ilością kosmetyków, które potrzebują przestrzeni, aby je rozłożyć (2m2) Do tego celu najlepiej sprawdzi się duży stół lub sofa przykryta ręcznikami ochronnymi, aby go nie zabrudzić. Proszę o przygotowanie stanowiska na kosmetyki, 3 krzesła i w razie potrzeby również przemieścić meble, tak aby stół lub sofa były po prawej stronie, stojąc plecami do okna. Za  hoker z siedziskiem z możliwością regulacji wysokości, będę całować po stopach 😉
 5. Czas przeznaczony na makijaż Panny Młodej to 1,5h. Dla pozostałych gości po 1,15-1,5h. Wykonanie fryzur w zależności od długości włosów i formy stylizacji trwa od 0,5h do 1,5h. Makijaże i fryzury wykonujemy równocześnie, czyli w tym samym czasie kiedy jest wykonywany makijaż jednej osoby, kolejna jest obsługiwana przez stylistkę fryzur. Znając czas przeznaczony na makijaże i fryzury prosimy, aby osoby pojawiały punktualnie na godzinę ustaloną wg harmonogramu. Jeżeli klientka się spóźni, będziemy niestety mogły jej poświecić mniej czasu niż przewiduje usługa. Cena usługi nie zmienia się bez względu na czas realizacji.
 6. Jeżeli z przyczyn od nas niezależnych, dana klientka zrezygnuje z usługi lub nie dojedzie na nią, zamawiający pokrywa koszt danej usługi za tę osobę, który idzie na poczet zamrożonego dla niej czasu.
 7. Jeżeli w ostatnim momencie dojdą jeszcze chętne osoby na makijaż i/lub fryzurę, proszę o jak najszybszą informację  w tej sprawie. Usługi rezerwujemy w konkretnych przedziałach czasowych dla danej grupy klientek. Często ze względów logistycznych nie mamy już niestety możliwości przyjęcia dodatkowych osób. Proszę zatem o rozważne przemyślenie ilości chętnych na makijaż i fryzurę.  Informacje te dokładnie doprecyzowujemy w zamówieniu, które podpisuje z klientką.

 

IV. PŁATNOŚĆ ZA USŁUGI

 

 1. Podczas próby, wykonywanej w salonie jest możliwość płatności kartą lub gotówką.
 2. W dniu realizacji obowiązuje płatność wyłącznie gotówką. Jedna płatność za wszystkie usługi, znacząco usprawni nam pracę.

 

V. ODWOŁANIE REZERWACJI

 

 1. Ze względu na specyfikę makijażów i fryzur okazjonalnych wykonanych głównie w soboty, rezygnacja z terminu wiąże się ze stratą zadatku. Zadatek ten idzie na poczet zamrożonego terminu.
 2. Sobotnich terminów jest niewiele w miesiącu, natomiast chętnych bardzo dużo. Szanujmy wzajemnie swój czas, dlatego proszę o jak najszybszą informacje o odwołaniu rezerwacji ślubnej, abym mogła udostępnić ten termin innym oczekującym Pannom Młodym.
 3. Istnieje możliwość przyjęcia innej klientki, w miejsce tej osoby, która zrezygnowała z danej usługi.
 4. W przypadku odwołania makijażu lub fryzury okazjonalnej dla gości, które to usługi wchodzą w zakres pakietu ślubnego, ustalanego na podstawie zamówienia, Panna Młoda pokrywa najniższy koszt danych usług w dniu ślubu.

 

Wersja z dnia 07.01.2021 r.

 

ZAPISY

Skontaktuj się ze mną!

511 815 444
Warszawa