7 kwietnia 2016 amazurek

Moda ciążowa

Spodnie ogrodniczki i sportowe trampki były niegdyś zmorą kobiet  spodziewających się potomstwa. Ponieważ nie miały zbyt dużego wyboru w doborze odzieży, wyglądały nieciekawie i zdecydowanie na większe, niż w rzeczywistości. Panie nie czuły się zbyt dobrze w tym co miały na sobie. Wolały swoje słodkie krągłości pozostawić w domu, z obawy przed krytyką nieżyczliwych osób.

Breast cancer - the first and most common type of breast cancer in women, in general, is invasive ductal breast cancer. The best way to make the Ninove senna tablets is to take one daily without any water or any other food or medicines with a meal or snack. Antibiotic use is common and the incidence of resistance to cephalosporins is increasing [13].

In the united states, generic versions of most drugs have been shown to be of good quality, while in some other countries, like india, it can still be quite unsafe to buy such generics. I know, it seems to be a lot http://denvercncshop.com/54043-vardenafil-60-mg-kaufen-25748/ of information to absorb in such a short period of time. Http://www.videohall.com/tamoxifen-generic/ generic tamoxifen "it was just a matter of time before we got to this place," he said.

Obecnie w świecie mody ciążowej wzornictwo poszło zdecydowanie na przód. Do lamusa odeszły workowate bluzki i koszule, a w spodniach chroni i przyjemnie grzeje brzuszek rozciągający się pas. Fasony odzieży zostały tak przemyślane przez projektantów mody, aby podkreślać atuty kobiet, chroniąc je jednocześnie przed dodawaniem sobie zbędnych kilogramów.

W samej Warszawie jest ok. 60 sklepów dla przyszłych mam. W ich ofercie występuje odzież swobodna – do noszenia na co dzień i wypoczynku, produkty bieliźniane, oraz oficjalne stroje biznesowe, dzięki którym nawet w ostatnich dniach pracy kobieta wciąż może wyglądać pięknie i profesjonalnie.

Przyszła mamo ! Potraktuj okres ciąży jako sposobność do zgromadzenia nowej garderoby. Pamiętaj tylko o zachowaniu podstawowych zasad.

 

Stylistka radzi:

  • Mając przynajmniej dwie garsonki w szafie będziesz mogła stworzyć niezwykle wiele kombinacji strojów.
  • Temperatura twojego ciała będzie lekko podwyższona dlatego noś rzeczy z tkanin całorocznych (najlepiej czesankowej wełny, lnu, bawełny), które pozwalają skórze swobodnie oddychać. Ubieraj się „na cebulkę”, aby w razie potrzeby zrzucić z siebie część ubrań.
  • Noś dopasowane koszule oraz zwężające się ku dołowi spodnie. Będziesz w nich wyglądać korzystniej niż w obszernych i workowatych. Unikaj jednak rzeczy obcisłych. Pamiętaj, iż pępek odznaczający się pod materiałem bluzki wygląda w pracy wyjątkowo nieprofesjonalnie.
  • Ubrania jednokolorowe są bardziej uniwersalne, niż we wzory, szczególnie czarne, szare, antracytowe lub grafitowe, które wyszczuplają i dają największe możliwości łączenia z innymi kolorami. Prosta, granatowa sukienka będzie ci służyć w każdej sytuacji, od zawodowych  spotkań po ślub koleżanki.
  • Ożywiaj strój poprzez kolorowe desenie: korale, bransoletki, wielobarwne bluzki, apaszki.
  • Kupuj więcej gór niż dołów. Jest to najlepszy sposób urozmaicenia stroju.
  • Jeśli masz ładne nogi, zwracaj na nie uwagę otoczenia nosząc spódnice.
  • Twoje nogi mogą puchnąć. Kup więc wygodne buty, ładne pod względem fasonu, ale nie drogie, ponieważ najprawdopodobniej nie będą pasować po urodzeniu dziecka.
  • Kupuj rajstopy przeciwżylakowe lub obciskające pończochy. Zastosowany w nich system stopniowego ucisku poprawia ukrwienie nóg, zapobiega powstawaniu obrzęków, a więc i tworzeniu celulitu. Dzięki temu twoje ciało zachowa jędrność jak z okresu przed ciążą.

ZAPISY

Skontaktuj się ze mną!

511 815 444
Warszawa