ZDOBĄDŹ NOWE UMIEJĘTNOŚCI I PRENIEŚ WARSZTAT NA POZIOM PRO

Makijaż Ślubny Dla Cery Problemowej

KROK PO KROKU

Oglądasz kiedy chcesz, gdzie chcesz i jak często chcesz!

Zapisz się i odbierz tutorial makijażu ślubnego!

Makijaż cery trądzikowej, z bliznami,  czy rozszerzonymi porami to często wyzwanie nawet dla profesjonalnych wizażystek. Jest to tym bardziej trudny makijaż, gdyż w dniu ślubu Panna Młoda jest fotografowana i jej skóra musi wyglądać na zdjęciach nieskazitelnie. Źle wykonany makijaż może zamiast ukryć,  jeszcze bardziej uwydatnić niedoskonałości, a nawet  zaostrzyć  problemy skóry. Dlatego tak kluczowa jest właściwa pielęgnacja oraz dobór odpowiednich, nieobciążających  kosmetyków.

Dzieki mojemu szkoleniu:

Spojrzysz głębiej na potrzeby skóry problematycznej, co pozwoli Ci stworzyć idealny makijaż ślubny dostosowany w 100% do oczekiwań klientki.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności makijażu, które  poszerzą znacząco Twój warsztat o skuteczne techniki kamuflażu, nawet mocno porowatej i fakturowanej cery. 

 Poznasz  sposoby modelowania twarzy na mokro, na sucho, techniki stosowania rozświetlacza oraz najnowsze trendy  makijażu oka w wizażu ślubnym.

 Skompletujesz swój kufer kosmetyków o wysoką jakość produktów, dostosowanych do wymagającej cery trądzikowej.  Dzięki temu zaoszczędzisz sporą ilość pieniędzy!

✔ Stosując moje makijażowe triki, jakie wypracowałam przez lata, zachwycisz swoją klientkę profesjonalnym podejściem i zyskasz jej zaufanie. To sprawi, że będzie z checią  do Ciebie wracać i polecać Twoje usługi innym.

✔ Do materiałów będziesz miała  dostęp w dowolnym miejscu i czasie z przeglądarki internetowej, jak i urządzenia mobilnego.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Dla Profesjonalnych Wizażystek

które potrzebują pogłębić umiejętności w trudnej tematyce makijażu i znacząco podwyższyć swój warsztat. 

Dla Specjalistek Beauty

które chcą rozszerzyć swoją ofertę o nowe, dochodowe usługi, aby zwiększyć skutecznie zarobki.

Dla Początkujących Makijażystek

które chcą zdobyć solidne i praktyczne fundamenty dla rozwoju swojej kariery w branży wizażu ślubnego.

Szkolenie przeprowadzi Anna Mazurek

Wizażystka, trenerka makijażu i beauty coach. Ania jest Absolwentką Filozofii i Pedagogizacji na Uniwersytecie Stefana Wyszyńskiego, Wizażu i Stylizacji w szkole Art House, Makijażu Permanentnego w Międzynarodowej Szkole SHE Moniki Grzelak oraz Projektowania Mody w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru MSKPU.

Jest założycielką AM Beauty Designer, firmy specjalizującej się w szkoleniach makijażu i perfekcyjnym wizerunku przyszłej Panny Młodej. W branży ślubnej działa już od kilkunastu lat. Przez jej pędzle przeszło tysiące Panien Młodych. Poznała ich potrzeby od podszewki. Prowadzi swój prężnie rozwijający się salon makijażu na warszawskim Mokotowie. Szkoli się u najlepszych wizażystek i najlepszych marketerów w Polsce, po to aby dzielić się swoją wiedzą i pomagać makijażystkom i kosmetyczkom w rozwijaniu ich własnych biznesów.

Na swoim koncie ma setki godzin przepracowanych na planach zdjeciowych i salach szkoleniowych. Przez wiele lat współpracowała z agencjami reklamowym odpowiadając za makijaże i stylizacje do kampanii zdjęciowych dla znanych polskich i miedzynarodowych marek m.in. Dr Ireny Eris i Yves Rocher. Przez kilka lat była głównym trenerem makijażu w Centrum Szkoleniowym Perfectum, w którym przygotowywała kursantki do zawodu wizażysty.

Gwarancją jej pracy jest bogate doświadczenie, które zdobyła na planach zdjęciowych, stała, wieloletnia stylizacja osób prywatnych oraz tysiące wykonanych makijaży zdjęciowych  i okazjonalnych.

Misią Ani jest edukacja wizażystek i osób z branży beauty w przemianie ich pasji w dochodowy biznes.

Co o trenerce mówią inni...

Ania w tym co robi jest naprawdę świetna. W 100% profesjonalistka👍👏👏Uwielbiam techniki wykonywanych makijażów przez Anię i jej podejście do klienta. Polecam i zachęcam do odwiedzenia pracowni.

Ewelina Łuniewska

 Visual Merchandising

Miałam okazję uczestniczyć u Ani w szkoleniu Make Up PRO.  Jestem mega zadowolona z przekazanej wiedzy. Całe szkolenie było wykorzystane w 100% na praktykę i nowe umiejętności.

Malwina Nowotko

Kosmetolog

Uczestniczyłam we wspaniałych warsztatach makijażu. Cudowne 5 godzin dla ducha i ciała dla każdej kobiety. Wszystko krok po kroku. Jestem zauroczona i zachwycona. Polecam ze szczerego serca!

Monika Szumska

Przedsiębiorca

Przejdź na wyższy poziom makijażu ślubnego już teraz!

Kontakt:

Anna Mazurek Szewczyk Beauty Designer
511 815 444
ania@annamazurek.com

Aleja Wilanowska 363 lok. 59
02-665 Warszawa

Regulamin sprzedaży | Polityka prywatności
2020 ⓒ Anna Mazurek-Szewczyk, All rights reserved.