Zobaczysz jak wciągające i inspirujące potrafi być wykonywanie makeup’u. Nawet jeśli czujesz się kompletnym laikiem w tej dziedzinie, uwierz mi – wykazując zaangażowanie możesz nauczyć się sztuki makijażu, poprzez profesjonalny kurs wizażu, na którym pokaże ci rodzaje i techniki makijażów, prace z klientem, dobór kosmetyków i narzędzi do profesjonalnego kufra, skuteczne i optymalne sposoby operowania kolorami, posługiwania się pędzlami oraz pracę ze światłem studyjnym. Kurs wizażu sprawi, iż rozszerzysz swoje kompetencje o nowe umiejętności, dzięki czemu staniesz się mocną specjalistką w dziedzinie kobiecego piękna.

Side effects of tamoxifen are common, including hot flashes and nausea. Clomifene clomifene tablets, oral (also known as clomiphene citrate) are medication used to decrease the amount of symptoms that women suffering from polycystic ovarian syndrome (pcos) experience by stimulating Al ‘Amārah the ovaries to grow. Nolvadex is used by millions of people to prevent and treat various types of blood disorders.

This makes ordering tamoxifen gel 0.5mg for your order easy, quick, and painless! Your doctor will tell you the Menasha exact amount required, but the cost of the medicine may change from time to time. How can i give my puppy an injection without him being.

A może pragniesz zmienić swój wygląd? Przymierzasz się do tego od dłuższego czasu, ale wciąż brakuje ci motywacji? Przede wszystkim liczy się pierwszy krok do zmian. Zatem działaj! Spersonalizowany kurs wizażu pozwoli ci w szybki, przyjemny i prosty sposób poznać tajniki makijażu, dzięki którym będziesz wyglądać wspaniale każdego dnia. Pod okiem doświadczonej trenerki przećwiczysz każdy najdrobniejszy etap makijażu, abyś mogła go później samodzielnie wykonać w domu. Jeśli nie zapamiętałaś wszystkiego, nie martw się! Otrzymasz szablony makijażu, które pozwolą ci w dowolnym czasie odtworzyć wiedzę lub opracowany specjalnie dla ciebie skrypt w formie indywidualnego przewodnika makijażu, z dokładnymi opisami, instruktarzem i obrazkami etapów makijażu oraz wieloma cennymi informacjami, które przydadzą ci się w makijażowym świecie.

Gwarancją moich szkoleń jest kilkunastoletnie doświadczenie na planach zdjęciowym i filmowych oraz tysiące wykonanych makijaży na klientkach. Prowadzę systematycznie szkolenia przyszłych wizażystów w profesjonalnych centrach szkoleniowych w Warszawie. Nie czekaj i już dziś wybierz jeden z moich kursów makijażu!!!

Indywidualna nauka makijażu

Szkolenie przewidziane jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę z makijażem lub chcą bardzo indywidualnie zaznajomić się z poszczególnymi technikami makijażu. Podczas kursu pokazuje krok po kroku w jaki sposób nakładać kosmetyki, aby podkreślić niezłomne kobiece atuty, za każdym razem gdy pragniesz sama sięgnąć po kosmetyczkę. Dwudniowy kurs wizażu pozwala w szybki, przyjemny i prosty sposób opanować techniki makijażu dopasowane do osobistych potrzeb i wymagań.

Grupowy kurs makijażu

Szkolenia grupowe przewidziane są dla miłośniczek wizażu, które chcą zdobyć praktyczne umiejętność wykonywania makijażu na sobie. Podczas trwania kursu uczestniczki pracują na profesjonalnych kosmetykach i narzędziach do makijażu. Pierwsza część zajęć ma formę wykładu, po której następują praktyczne ćwiczenia na sobie samych. Szkolenie jest łatwym i przyjemnym seminarium, które równie świetnie może się sprawdzić jako prezent. Zajęcia przewidziane są dla grupy maksymalnie 7-osobowej.

OFERTA SPECJALNA!!! Nauka makijażu na WIECZÓR KOBIET

Przygotowujecie się do Panieńskiego, a może chcecie zaskoczyć Solenizantkę nietypowym prezentem? To jest wasz wieczór! W grupie najbliższych znajomych uczycie się wykonywać makijaż i robicie się na bóstwo przed cało nocną imprezą. Spotkaniu towarzyszy świetna zabawa i szampański nastrój!
Zobacz również Wieczór Panieński z Wizażystką

Grupowy kurs makijażu do zawodu Wizażysty

Szkolenia grupowe przewidziane są dla osób prowadzących salony kosmetyczne, spa, fryzjerskie, a także stylistów, którzy chcą rozszerzyć swoje kompetencje o profesjonalne umiejętność wykonywania makijażu w celu bardziej kompleksowej realizacji usług dla swoich klientów. Podczas trwania kursu uczestnicy pracują na profesjonalnych kosmetykach i narzędziach do makijażu oraz otrzymują kilkudziesięcio stronnicowy skrypt do nauki makijażu profesjonalnego, będący kompleksowy przewodnikiem po świecie profesjonalnego wizażu. Zajęcia są połączeniem wykładów z praktycznymi ćwiczenia na modelkach. Szkolenia trwają 40h, po 8h dziennie, na terenie Mokotowa lub Ursynowa.

Zapraszam  Profesjonalne Centra Szkoleniowe, w celu nawiązania długofalowej współpracy jako trener warsztatów z wizażu i analizy kolorystycznej.


Natalia Ozlańska, Stewardessa

Serdecznie polecam!!!!

Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w dwudniowym kursie makijażu prowadzonym przez Panią Anię. Opis kursu przedstawiony na stronie internetowej był w 100% zgodny z rzeczywiście odbytym kursem – śmiało również stwierdzam, że wszelkie moje oczekiwania zostały zaspokojone, a nawet przekroczone.
Przede wszystkim sukces tego kursu przypisuje profesjonalnemu podejściu Pani Ani, połączony z niezwykle ciepłą osobowością, co przełożyło się na mile i efektywnie spędzony czas.
Bardzo indywidualne podejście, słuchanie potrzeb, praca na profesjonalnych kosmetykach, mnóstwo praktyki, bardzo transparentny sposób przekazywania wiedzy, nauka technik makijażu na różne okazje, wiele cennych porad, bardzo inspirująca postawa…
Z całą pewnością wrócę do pani Ani na kolejne zajęcia, aby pogłębiać tę wiedzę i praktykę.
Teraz jestem pewna, że mój „Nowy makijaż” pozostanie świeży i nienaruszony przez wiele godzin spędzonych na pokładzie samolotu, a techniki, których nauczyła mnie Ania pozwolą mi na jeszcze bardziej profesjonalny wizerunek, miły dla oka każdego pasażera 😉

Natalia Ozlańska, Stewardessa

Katarzyna Kręgielewska

Wspaniałe spotkanie!

Aniu, dziękuje za fantastyczne szkolenie oraz piękny makijaż.
Bardzo polecam kurs indywidualnej nauki makijażu. Jest idealny dla początkujących osób jak ja, które chciałyby zapoznać się z podstawami make-upu oraz osób zaawansowanych, chcących poszerzyć swoją wiedzę i  umiejętności. Jest to wspaniała możliwość nauczenia się wszystkiego od podstaw. Ania w bardzo jasny sposób przekazuje wiele informacji i daje dużo praktycznych wskazówek. Pokazuje odpowiednie metody nakładania korektora, podkładu, różu, zastosowanie bazy oraz modelowanie twarzy. Przedstawia różne możliwości kolorystyczne użycia cieni. Wykonywałyśmy makijaż dzienny oraz wieczorowy. Ania pokazała wszystko krok po kroku, tak, aby można było samodzielnie powtórzyć czynności. Otrzymałam również szkice makijażu do odtworzenia w domu.
Ania tworzy bardzo miłą i luźną atmosferę, więc jest to fantastycznie spędzony czas oraz super zabawa. Bardzo się cieszę,  że miałyśmy okazję się poznać.

Katarzyna Kręgielewska

ZAPISY

Skontaktuj się ze mną!

511 815 444
Warszawa