ODBIERZ BEZPŁATNEGO EBOOKA WRAZ Z 16 SZABLONAMI DO DRUKU

FACECHART

MALOWANIE  MAKIJAŻU NA SZABLONIE

Poznaj sposoby ich użytkowania, pędzle i narzędzia do malowania.


Zacznij pracę na Facecharts i usprawnij organizację makijażów ślubnych 

Przed nami sezon ślubny. To jest bardzo intensywny czas dla Wizażystek. Przygotuj się na usługi ślubne i usprawnij swoją oganizację pracy dzięki facecharts.  Szablony makijażu wprowadzą porządek do Twoich kart klientek i pozwolą Ci sprawnie odtworzyć najmniejsze detale makijażów próbnych. Na Facecharts bedziesz szlifować swój warsztat i rozwijać kreatywność, a Twoje umiejętności wskoczą na poziom Pro.

Dzięki mojemu szkoleniu:

Dowiesz się do jak wielu celów praktycznych możesz  zastosować facecharts i jak na nich sprawnie pracować.

 Otrzymasz 16 gotowych szablonów do makijażu twarzy wraz z miejscem na opis kosmetyków i ich swatche. Sama wybierzesz układ, wielkość, rodzaj i ich rozmieszczenie do swoich indywidualnych potrzeb.

 Poznasz listę najlepszych kosmetyków do malowania Facecharts pod względem plastyki, intensywności koloru i swobody twórczej.

 Dowiesz się jakie jest optymalne podłoże do wykonywania makijażów na szablonach oraz niezbędne pędzle, dzięki którym ich malowanie stanie się łatwe i bardzo przyjemne.

✔ W ebooku zamieściłam również listę i opis akcesoriów oraz narzędzi plastycznych, które polepszą Twoją pracę i doszlifują Twój rysunek facechart do artystycznej perfekcji.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Dla Profesjonalnych Wizażystek

które potrzebują usprawnić organizację i tempo pracy w dniu ślubu, podczas pokazów mody i komercyjnych sesji.

Dla Specjalistek Beauty

które chcą rozszerzyc swoją oferte o usługi makijażu ślubnego i wprowadzić harmonię do wieloetapowej pracy.

Dla Początkujących Makijażystek

które potrzebują przećwiczyć różne techniki makijażu, a jeszcze nie mają możliwości systematycznej pracy na klientkach.

Nazywam się Anna Mazurek i wprowadzę Cię w świat wizażu

Wykonuje makijaże od 20 lat

Przez lata współpracowałam z agencjami reklamowymi przy projektach zdjęciowych i filmowych dla znanych polskich i międzynarodowych marek, m.in. Yves Roche i Dr. Ireny Eris. Przez moje pędzle przeszło tysiące kobiecych twarzy. Poznałam ich potrzeby od podszewki. Obecnie skupiłam się na szkoleniach makijażu i perfekcyjnym wizerunku przyszłej Panny Młodej. Prowadzę swój prężnie rozwijający się salon makijażu na warszawskim Mokotowie.

Od 6 lat uczę i szkolę

Jestem z wyksztalcenia pedagogiem i mam zamiłowanie do wspierania ludzi w ich rozwoju. Na swoim koncie mam setki godzin przepracowanych na salach szkoleniowych i planach zdjęciowych. Przez kilka lat byłam główną trenerką makijażu w centrum szkoleniowym Perfectum, w którym przygotowywałam kursantki do zawodu wizażysty. Od 2 lat jestem niezależnym szkoleniowcem. Moją misją jest przerodzenie talentu moich kursantek, w ich dochodowe biznesy.

Prowadzę grupę wsparcia na Facebooku Rozkręć Ślubniak

Pragnę dzielić się swoją wiedzą i pomagać makijażystkom takim jak Ty w rozwijaniu ich marek osobistych. Chcę wyposażyć Cię w umiejętności i kompetencje, abyś świadczyła usługi na najwyższym poziomie i abyś dostosowała rozwój swojego biznesu do nowych sposobów komunikacji z klientkami poprzez media społecznościowe.

Co o trenerce mówią inni...

Ania w tym co robi jest naprawdę świetna. W 100% profesjonalistka👍👏👏Uwielbiam techniki wykonywanych makijażów przez Anię i jej podejście do klienta. Polecam i zachęcam do odwiedzenia pracowni.

Ewelina Łuniewska

 Visual Merchandising

Miałam okazję uczestniczyć u Ani w szkoleniu Make Up PRO.  Jestem mega zadowolona z przekazanej wiedzy. Całe szkolenie było wykorzystane w 100% na praktykę i nowe umiejętności.

Malwina Nowotko

Kosmetolog

Uczestniczyłam we wspaniałych warsztatach makijażu. Cudowne 5 godzin dla ducha i ciała dla każdej kobiety. Wszystko krok po kroku. Jestem zauroczona i zachwycona. Polecam ze szczerego serca!

Monika Szumska

Przedsiębiorca

Rozwijaj swoje umiejętności makijażu, usprawnij pracę i

przejdź na wyższy poziom makijażu ślubnego już teraz!

Kontakt:

Anna Mazurek Szewczyk Beauty Designer
511 815 444
ania@annamazurek.com

Aleja Wilanowska 363 lok. 59
02-665 Warszawa

Regulamin sprzedaży | Polityka prywatności
2021 ⓒ Anna Mazurek-Szewczyk, All rights reserved.