fbpx

Warsztaty Makijażu

Warsztaty Makijażu

Wieczór Kobiet

Spotkanie może mieć formę pokazowego makijażu na przyszłej Pannie Młodej, podczas którego wy również czerpiecie bogatą wiedzę o trikach znanych wyłącznie profesjonalistom lub formę zajęć praktycznych dla każdej z was, po których z pięknymi makijażami jesteście gotowe do dalszego celebrowania wieczoru panieńskiego. Kobiecej imprezie towarzyszy świetna zabawa i szampański nastrój!

Oferta jest skrojona na miarę waszych potrzeb i czasu jaki chcecie poświecić na spotkanie. Wystarczy zadzwonić, aby doprecyzować szczegóły.

Zobacz również Warsztaty Makijażu


Iza Młynarczyk

Pełen profesjonalizm, ogromna, szeroka wiedza, wspaniała osoba, sympatyczna atmosfera oraz niezapomniany wieczór w jednym!

Z Panią Anną spotkałyśmy się przy okazji wieczoru panieńskiego mojej siostry. Znaleziona przeze mnie w internecie oferta mini kursu makijażu, okazała się strzałem w dziesiątkę. Miałyśmy przyjemność spędzić w damskim gronie kilka wieczornych godzin w cudownej atmosferze. Ania, niezwykła osoba, profesjonalistka w każdym calu, wytrwale odpowiadała na nasze pytania, przedstawiała nam podstawy makijażu, a przygotowane przez nią materiały dopasowane do typu urody każdej z nas okazały się bardzo przydatne również na codzień. Nie szczędziła nam także rad co do polecanych kosmetyków, a posiadane przez nią produkty i akcesoria wzbudzały nasz szczery zachwyt i zazdrość 🙂 Makijaż wykonany na jednej z uczestniczek prezentował się zjawiskowo, a podczas jego wykonywania Ania zadbała nie tylko o prosty przekaz informacji, ale także dostarczyła mnóstwa cennych wskazówek wspominanych przez nas do dziś. Jednym słowem – pełen profesjonalizm, ogromna, szeroka wiedza, wspaniała osoba, sympatyczna atmosfera oraz niezapomniany wieczór w jednym. Szczerze polecam! 

Iza Młynarczyk

Ilona Kuźmińska

Świetny prezent, dzięki któremu można rozwinąć skrzydła w makijażowym świecie

Kontakt do Ani dostałam z poplecenia. Szukałam ciekawego prezentu na wieczór panieński dla mojej siostry, która niebawem miała brać ślub. Zależało mi również na tym, aby pozostałe uczestniczki wieczoru także z niego skorzystały. Spotkanie okazało się przyjemnym, ciekawym i kształcącym szkoleniem, idealnym na wieczór w kobiecym gronie. Każda z nas otrzymała cenne wskazówki o swoim typie urody, jak wykonywać makijaż, jakimi kosmetykami i pędzlami oraz – co równie ważne – gdzie można je kupić. Na pannie młodej Ania zaprezentowała piękny makijaż wieczorowy, tłumacząc krok po kroku kolejne jego etapy, zgodnie z materiałami szkoleniowymi, jakie otrzymałyśmy. Kilkugodzinne, intensywne spotkanie pozwoliło każdej z nas stworzyć makijaż na wieczorowe wyjście oraz poznać tajniki sztuki makijażu, które wykorzystujemy do dnia dzisiejszego.
Serdecznie polecam wszystkim kobietom spotkanie z tak doświadczoną wizażystką, gdyż jest to świetny prezent, dzięki któremu można rozwinąć skrzydła w makijażowym świecie.

Ilona Kuźmińska

ZAPISY

Skontaktuj się ze mną!
511 815 444
Warszawa